SAP Basis Administrator

Jeśli szukasz pracownika, podwykonawcy zamieść taką informację w tym właśnie dziale.
ODPOWIEDZ
ITP
Posty: 7
Rejestracja: pn paź 16, 2017 2:54 pm

SAP Basis Administrator

Post autor: ITP »

Klient: firma z kapitałem szwajcarskim - specjalizuje się w płatnościach bezgotówkowych, a usługi świadczy głównie dla sektora finansowego i sprzedaży.

Stanowisko: Inżynier systemowy SAP

Zadania:
- zarządzanie incydentami z poziomu 2. oraz 3. linii wsparcia;
- utrzymywanie rozmaitych systemów linii SAP (na Linuxie) oraz baz danych (Oracle, SAP HANA) w oparciu o SAP Netweaver;
- wsparcie dla rozwoju aplikacji we wszystkich aspektach technicznych;
- implementacja technicznych wymagań biznesowych;
- połączenia i zarządzanie usługami SAP w chmurze.

Wymagania:
- Co najmniej kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku;
- bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenia + premie roczne;
- karta sportowa;
- opieka medyczna;
- dodatek lunchowy;
- dofinansowanie do karty miejskiej.


Osoby zainteresowane, prosimy o wysłanie swojego CV na adres: [email protected] podając w tytule maila numer ref SAP/47/WAW oraz załączając do CV poniższą klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w złożonych dokumentach, przez IT Professionals Sp. z o.o., a także przez klientów, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, w tym także na przetwarzanie ich w przyszłości w tym samym celu. Niniejszą zgodę składam dobrowolnie i oświadczam, że jestem osobą świadomą uprawnień przysługujących mi na podstawie ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U. z 2015 r. poz. 2135 ze zm.)”.

W razie jakichkolwiek pytań - zapraszam do kontaktu w wiadomości prywatnej!
ODPOWIEDZ