Jak zmienic z indeksu na indeks bez sladu

A tu dla odmiany podyskutować możesz na tematy logistyczne SAP. Jeśli pojawią się jakieś pytania, nie zwlekaj, zadaj je natychmiast.
ODPOWIEDZ
aga_b7
Posty: 18
Rejestracja: czw lis 22, 2012 4:41 pm

Jak zmienic z indeksu na indeks bez sladu

Post autor: aga_b7 »

Czy istnieje możliwość, żeby zmienić stan z indeksu na indeks bez pozostawienia śladu dla jakiejkolwiek kontroli?
Trochę się pomyliłam przy przyjęciu i nie chcę, żeby się ktoś dopatrzył.
aregmax
Posty: 200
Rejestracja: śr sty 21, 2009 11:28 am
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 4 times
Been thanked: 84 times

Re: Jak zmienic z indeksu na indeks bez sladu

Post autor: aregmax »

Nie :-)
Arek
marcus
Posty: 257
Rejestracja: ndz lis 23, 2014 12:48 am
Has thanked: 206 times
Been thanked: 116 times
Kontakt:

Re: Jak zmienic z indeksu na indeks bez sladu

Post autor: marcus »

Aż strach pomyśleć co by było jakby była taka możliwość i wszyscy praktykowali by taką metodę rozwiązywania problemów.
Każdy ma prawo się pomylić. Nie myli się tylko ten co nic nie robi. Dlatego najlepiej jest po prostu poprawić ruch (wystornować, przeksięgować) - to na pewno nie pierwsza ani nie ostatnia pomyłka, poza tym każda pomyłka uczy nas co robić aby następnym razem wszystko grało jak należy.

Ja zawsze uważałem i będę uważał, że jeśli pracownik się myli to jest wina nie jego, tylko tego kto go uczył, albo kogoś kto powinien proces ułożyć w taki sposób aby wyeliminować możliwość pomyłki do minimum. Najgorsze z możliwych rozwiązań to zamiatanie błędów pod dywan, bo każdy błąd wyjdzie w dalszym procesie, np. w księgowości.
aga_b7
Posty: 18
Rejestracja: czw lis 22, 2012 4:41 pm

Re: Jak zmienic z indeksu na indeks bez sladu

Post autor: aga_b7 »

Wiem, że każdy się myli, ale ci, co nas kontrolują to chyba tego nie uważają.
A czy ruchem 309 zmieni mi się z indeksu na indeks razem z kwotą, czy kwotę zmieni na indeksie wg indeksu na jaki zamieniam?
dominik.tylczynski
Posty: 8325
Rejestracja: wt kwie 03, 2007 4:05 pm
Has thanked: 1914 times
Been thanked: 1474 times
Kontakt:

Re: Jak zmienic z indeksu na indeks bez sladu

Post autor: dominik.tylczynski »

Nie kombinuj z ruchem 309 i nie próbuj ukrywać błędu. Błędy się zdarzają każdemu i nie stanowią problemu. Problemem są próby ich ukrywania.
Skoro pomyliłaś się podczas księgowania przyjęcie to należy to przyjęcie wystornować i zaksięgować ponownie, z poprawnym indeksem.
ODPOWIEDZ