Dostawa przychodzaca. -- split

A tu dla odmiany podyskutować możesz na tematy logistyczne SAP. Jeśli pojawią się jakieś pytania, nie zwlekaj, zadaj je natychmiast.
ODPOWIEDZ
plackos
Posty: 205
Rejestracja: pn cze 08, 2009 8:20 am
Has thanked: 17 times
Been thanked: 11 times

Dostawa przychodzaca. -- split

Post autor: plackos »

Witam.
Mam nastęujący problem.
Tworze dostawy przychodzące do jednego lub wielu zamówień.
W chwili obecnej dla takiego przypadku w VL31N system "wrzuca" mi wszystkie istotne pozycje do tworzonej dostawy .
Następnie moge sobie skorygować ilości jednostki miary itp . Nowe wymaganie biznesowe jest takie aby podczas tworzenia dostawy nastepował split tej dostawy wg okreslonych reguł. (na przykład do dostawy standardowo wpadłoby 10 pozycji ale chcemy je rozdzielic na grupe materiałów rodzaju X i rodzaju Y w konsekwencji dostając dwie dostawy) .
Ten efekt osiagnąłem jest jednak problem system robi mi ten split wg warunków jakie chciałem ale nie mam mozliwości skorygowania wspomnianych danych i na ekranie widze tylko pierwszy zestaw podziału np. 5 pierwszych pozycji (oraz komunikat o uwzględnieniu uwag w protokole , w którym napisane jest ze utworzone zostana dwie dostawy.) Po zapisie tworza sie dwie ale musze dodatkowo je edytowac i zmieniac wg potrzeb.
Czy jest jakas metoda aby na pierwszy ekran wpadała lista wszystkich istotnych pozycji , dokonuję wspomniane korekty a w kolejnym kroku to zapis wyzwalał split wg określonych warunków .

Pozdrawiam
Paweł
dominik.tylczynski
Posty: 8356
Rejestracja: wt kwie 03, 2007 4:05 pm
Has thanked: 1924 times
Been thanked: 1477 times
Kontakt:

Re: Dostawa przychodzaca. -- split

Post autor: dominik.tylczynski »

Moim zdanie to nie jest do zrobienia w standardowej funkcjonalności SAP.
ODPOWIEDZ