Kopia systemu - backup/restore czy load based a wersje komponentów SAP

Jeśli programujesz, administrujesz, integrujesz i masz wątpliwość lub obawę, to właśnie najlepsze miejsce dla Ciebie. Pisz śmiało...
pabi
Posty: 163
Rejestracja: śr sty 25, 2012 2:25 pm
Has thanked: 30 times
Been thanked: 5 times

Kopia systemu - backup/restore czy load based a wersje komponentów SAP

Post autor: pabi » czw gru 27, 2018 8:58 am

Wszystkiego najlepszego po Świętach :)

Kopia systemu - backup/restore czy load based a wersje komponentów SAP.
Mam system załóżmy w wersji NW 7.30, basis załąóżmy SP40.
Czyli basis 730 SP40.

Nie mam instalek tego systemu source, a z OSS nie da się pobrać idealnie takiej samej wersji, bo w OSS jest do pobrania tylko do konkretnego poziomu SPS, czyli mamy pewność, że nigdy nie pobierzemy idelanie takiej samej wresji komponnetów jak mmay, bo poziomy SP zawsze będą inne niż w naszym systemie.
1.I teraz pytanie praktyczne - czy w takim przypadku uda się kopia typu backup/restore (mamy ten sam release NW 7.30, ale róż nice na poziomach SP są). Ponadto w naszym systemie możemy mieć jakieś addony ...
2. Czy jeśli mielibyśmy w source system NW 730 a w target 731 lub 732 to dalej kopia typu backup restore zadziała ? Jakie są tutaj wasze doświadczenia praktyczne ?
3. Czy wersje source i target muszą się idealnie pokrywać z dokłądnośćią do release i dokłądnej wersji SP ? bo jeśłi by tak było to praktycznie zawsze musielibyśmy uzywać kopii load based system copy (i czy ten typ ma jakieś ograniczenia wersji czy tutaj już bez róznicy jakie masz komponnety i release, zaczyta. Tylko co w przypadku jak masz w source jakies addony a w target ich nie masz to co się stanie pominie obiekty i dane znikną ?

ODPOWIEDZ