zarobki ;)

To doskonałe miejsce dla studentów, pracowników oraz freelancerów, aby zamieścić informację o sobie w sytuacji kiedy szukasz pracy...
ODPOWIEDZ
degrel
Posty: 44
Rejestracja: czw cze 26, 2008 4:00 pm
Lokalizacja: Gdańsk

zarobki ;)

Post autor: degrel »

zawsze i tak wszystko schodzi na temat kasy heheheh
mam takie pytanie oczywiście w pełni anonimowe
jak kształtująsię sie zarobki osób pracujących przy SAP - chodzi mi o konsultanów poszczególnych modułów, specjalistów obsługi modułów w firmach itd

dziękuję za info i mam nadzieje, że dzięki temu też Wam może uda się coś od szefa utargować :D:D:D
[email protected]
Posty: 2
Rejestracja: wt wrz 09, 2008 9:50 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

zarobki sa rozne ale ...

Post autor: [email protected] »

Zarobki ksztaltuja sie w roznych przedzialach w zaleznosci od miejsca zamieszkania i stopnia zaawansowania.

generalnie jest to przedzial od okolo 4000 brutto do okolo 30 000 brutto.

Poczatek przedzialu - 4000
to lokalizacja poza duzymi skupiskami informatykow i firm (czyli nie Wawa, nie Krakow, Wroclaw, Poznan, Gdansk, Rzeszow czy Slask)
i mlodszy konsultant prawie bez doswiadczenia.

Koniec przedzialu - 30 000
To duze miasta skupiajace duze firmy i stanowiska PM z doswiadczeniem +10 lat, chociaz tu konkurencja jest duza.
zjaulik
Posty: 1
Rejestracja: pt paź 24, 2008 7:36 pm
Lokalizacja: krakow

Post autor: zjaulik »

Czy moge poprosic o informacje na jaki przedzial placowy moze liczyc dziewczyna, ktora chce zostac zatrudniona na stanowisko konsultant SAP modul FI, 3 lata doswiadczenia, jezyk niemiecki oraz angielski na dobrym poziomie, biegle rosyjski, jednak slaba znajomosc jezyka polskiego (ale to do poprawienia)

Lokalizacja Krakow, Warszawa.

Dziekuje za odpowiedz!
aniutka
Posty: 2
Rejestracja: pt kwie 04, 2008 9:57 am

Post autor: aniutka »

[email protected] te zarobki to chyba teoria :roll:
Ja pracuje w duzej korporacji we Wrocławiu, doswiadczenie 8 lat i zarabiam 5000 brutto i na zadną podwyzkę liczyc nie mogę :evil:
WYTLIB
Posty: 172
Rejestracja: pt mar 28, 2008 5:30 am
Lokalizacja: Polska / Meksyk / Niemcy
Kontakt:

Post autor: WYTLIB »

Spakować walizke i ruszać:

UK / USA / CANADA

Zarobki spokojnie przewyższają 5 tyś brutto ( koszty życia USA/CANADA ) niższe o niebo .. Warunek: doswiadczenie / znajomość języka .. .. .. Kosnultanci w w/w krajach wciąż są poszukiwani.
Pozdrawia,
Adam Wytlib
yacol
Posty: 561
Rejestracja: śr kwie 04, 2007 4:32 pm
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 9 times
Been thanked: 165 times
Kontakt:

Post autor: yacol »

aniutka pisze:[email protected] te zarobki to chyba teoria :roll:
Ja pracuje w duzej korporacji we Wrocławiu, doswiadczenie 8 lat i zarabiam 5000 brutto i na zadną podwyzkę liczyc nie mogę :evil:
Tak to jest z dużymi korporacjami. Poszukaj innej pracy. Nie ma co być CS (corporate slave) :)

Pozdrawiam,

Jacek Witczak
Dice
Posty: 2
Rejestracja: pn mar 23, 2009 9:10 pm

Post autor: Dice »

.
ODPOWIEDZ