SAP on Microsoft Azure Tour - 20 listopada 2019

Zmieść tutaj informacje i linki do ciekawych produktów i rozwiązań
bjarkowski
Posty: 116
Rejestracja: pt lip 15, 2016 5:31 pm
Has thanked: 2 times
Been thanked: 46 times

SAP on Microsoft Azure Tour - 20 listopada 2019

Post autor: bjarkowski »

Szanowni Państwo,

zapraszamy na wyjątkowe, pierwsze tego rodzaju wydarzenie SAP on Microsoft Azure Tour, 20 listopada 2019, w biurze Microsoft Polska, Al. Jerozolimskie 195A, 02-222 Warszawa.

Systemy SAP obsługują kluczowe procesy biznesowe Państwa przedsiębiorstwa. Wykorzystanie innowacji cyfrowych, umożliwiających ewolucję organizacji w inteligentne przedsiębiorstwo, funkcjonujące przy minimalnych zakłóceniach działalności, wymaga zaufanych rozwiązań opartych na chmurze, która jest elastyczna, bezpieczna, opłacalna i spełnia wymagania dotyczące wysokiej wydajności systemów SAP.

To wydarzenie będzie okazją by wprost od ekspertów Microsoft i SAP, dowiedzieć się, jak wspólnie tworzymy rozwiązania, oferując certyfikowaną infrastrukturę w chmurze dla wymagających środowisk SAP S/4HANA i BW/4HANA, oraz o tym, jak tworzymy wspólny model danych w ramach Open Data Initiative. Gośćmi konferencji będą nasi referencyjni Klienci, którzy przeszli projekty wdrożeń i opowiedzą o swoich doświadczeniach, jak również Partnerzy specjalizujący się w SAP na Azure oraz przedstawiciele firmy Intel.

W trakcie dnia będą mieli Państwo również możliwość umówienia się na dedykowaną sesję z jednym z naszych Partnerów oraz na warsztat “SAP Cloud Appliance Library demo on Azure with S/4HANA”.

Możliwość zapisów oraz dokładna agenda znajduje się na stronie rejestracyjnej: https://www.microsoftevents.com/profile ... 143002abcd

Zapraszamy!