Pomoc w projekcie

A tu dla odmiany podyskutować możesz na tematy logistyczne SAP. Jeśli pojawią się jakieś pytania, nie zwlekaj, zadaj je natychmiast.
ODPOWIEDZ
Student123
Posty: 1
Rejestracja: śr kwie 14, 2021 9:09 am

Pomoc w projekcie

Post autor: Student123 »

Witam.
Poszukuję osoby, która dobrze orientuje się w programie SAP w logistyce w okolicach Świdnicy na Dolnym Śląsku + - 30 km.
Potrzebuję aby pewne zagadnienie i funkcje zostały mi wytłumaczone oczywiście nie za darmo.
Pozdrawiam
dominik.tylczynski
Posty: 8309
Rejestracja: wt kwie 03, 2007 4:05 pm
Has thanked: 1911 times
Been thanked: 1471 times
Kontakt:

Re: Pomoc w projekcie

Post autor: dominik.tylczynski »

Możesz też zapytać tutaj na forum. Wtedy pewne zagadnienie i funkcje zostaną Tobie wytłumaczone oczywiście za darmo.
Pawel_85
Posty: 73
Rejestracja: pn paź 22, 2018 3:43 pm
Has thanked: 15 times
Been thanked: 15 times

Re: Pomoc w projekcie

Post autor: Pawel_85 »

Cześć, jestem, powiedzmy, z okolic. Nowa Ruda. Zapraszam na priv jeśli Ci pasuje.
dominik.tylczynski
Posty: 8309
Rejestracja: wt kwie 03, 2007 4:05 pm
Has thanked: 1911 times
Been thanked: 1471 times
Kontakt:

Re: Pomoc w projekcie

Post autor: dominik.tylczynski »

Zadaj pytania tutaj, na forum.
marcus
Posty: 257
Rejestracja: ndz lis 23, 2014 12:48 am
Has thanked: 206 times
Been thanked: 116 times
Kontakt:

Re: Pomoc w projekcie

Post autor: marcus »

Hmm... są ludzie, którzy myślą, że jak coś jest za darmo to jest do d.. :)

Ekspertem takim jak Wy to ja na pewno nie jestem, mógłbym większości z Was teczkę nosić... ale trzeba przyznać, że 90% wiedzy jaką posiadam o SAP zdobyłem za darmo dzięki temu forum :mrgreen: Zawsze wiedza podana tutaj wymaga od "uczącego" uruchomienia szarych komórek, nikt za niego nie zrobi zadania domowego... za to nakieruje gdzie poczytać i co. Ktoś podrzuca do poczytania smaczka a Ty szarpiesz "jak Reksio szynkę" i głód wiedzy zaspokojony. Myślę, że za darmo warto ;)

Są też ludzie, którzy wcale tak nie myślą, ale najzwyczajniej się wstydzą pisać tutaj, żeby się nie ośmieszyć. Słyszałem to od kilku znajomych, którym polecałem zarejestrowanie się tutaj. Sam też się ośmieszam niekiedy, ale co tam nikt mnie nie widzi :D Bardzo często miałem tak, że aby zadać pytanie aby było zrozumiane przez ekspertów musiałem trochę poczytać na necie, żeby wiedzieć jak nazwać to o co mi chodzi.
Co najmniej 30% postów kasowałem przed wysłaniem - bo postępując w ten sposób sam znajdowałem odpowiedź.

P.S. nauczyłem się tutaj dużo za darmo, nikt się ze mnie nie śmiał i dodatkowo zdobyłem dużo bonusów za które normalnie musiałbym sporo zapłacić - polecam!
ODPOWIEDZ