SAP Learning Hub

Tutaj możesz zadać pytania, które nie znalazły miejsca w innych działach i porozmawiać na ogólne tematy.
wojtas7
Posty: 1071
Rejestracja: pt mar 14, 2008 12:51 pm
Has thanked: 72 times
Been thanked: 318 times

SAP Learning Hub

Post autor: wojtas7 »

Hej,

Czy ktoś ma doświadczenie ze szkoleniami z SAP Learning Huba? Widzę że aktualnie to ok 12kzł netto kosztuje, rozumiem że to jest na rok czasu dla jednego S-usera? Czy myślicie że dla osoby przechodzącej z biznesu w konsulting to jest dobry kierunek, wykupić na rok czasu dostęp i dać czas i wsparcie na naukę oprócz codziennych prostszych zadań, szkolenia stamtąd? Wydaje się to dużo sensowniejsze niż wydanie np. 10kzł na kilkudniowe szkolenie jednostrzałowe.

Dzięki śliczne,
pozdr
mgabryel
Posty: 408
Rejestracja: pn kwie 13, 2015 10:17 pm
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 35 times
Been thanked: 230 times

Re: SAP Learning Hub

Post autor: mgabryel »

Korzystam praktycznie z Learning Huba i twierdzę, że warto rozważyć tą opcję w porównaniu z jednorazowym szkoleniem w danym temacie.
Zależnie od edycji pozwala na zdobycie podstawowej wiedzy w wielu różnych obszarach, w tym w najnowszych tematach. Edycja professional daje nieograniczony tematycznie dostęp.

Nauka jest z wykorzystaniem e-learningu (teoria + ćwiczenia), e-booki etc. Ćwiczenia można również wykonywać z dostępem do żywego systemu (tzw. Live Access - ograniczona ilość godzin w ramach licencji). Oczywiście jak to z szkoleniami SAP bywa, ilość materiału w danym temacie do przerobienia jest znaczna. Potrzebny jest czas i samozaparcie, żeby wykorzystać możliwości jakie daje Learning Hub.

Learning hub stanowi również dobre przygotowanie do zdobycia certyfikatu i przygotowanie do niego jest elementem danej ścieżki szkoleniowej.

14 dniowe demo jest dostępne bezpłatnie:

Discover SAP Learning Hub free for 14 days

Polecam też darmowe kursy na Open Sap Free SAP Training | openSAP