SAP EWM (junior)

To doskonałe miejsce dla studentów, pracowników oraz freelancerów, aby zamieścić informację o sobie w sytuacji kiedy szukasz pracy...
ODPOWIEDZ
SAPiens
Posty: 1
Rejestracja: wt wrz 27, 2022 9:35 am

SAP EWM (junior)

Post autor: SAPiens »

Cześć,
jestem zdeterminowany, aby zacząć szukać pracy na stanowisku Junior Konsultant SAP - najbardziej interesuje mnie EWM, ponieważ mam już tutaj zdobyte doświadczenie, choć rozwój w inny moduł również może być interesujący.

Aktualnie, troszkę ponad rok pracuję jako SAP Key User i mam za sobą pierwsze, duże (magazyn fashion, 50ksqm) wdrożenie i projekt systemu SAP S4/HANA EWM, głównie jako tester. Wcześniej również brałem udział we wdrożeniu magazynu (magazyn returns fashion, 5ksqm), lecz już na systemie klienckim, jako specjalista WMS. W tym momencie zajmuje się głównie dokumentacją zmian, mapowaniem procesów i testowaniem nowych rozwiązań, komunikacją między biznesem, a IT/Działem Inżynierii. Często mam też kontakt bezpośrednio z klientem. Dodatkowo, pomagam przy wdrażaniu projektów i raportów w BI, przeprowadzam analizy dla klienta, a także je prezentuje. Jak przystało na Key Usera - jestem pierwszym kontaktem w sprawach systemowych dla klienta, jak i operacji. Prawie całość tej pracy opiera się na systemie ticketowym JIRA.
Moje doświadczenie z SAP opiera się właśnie na tym projekcie. Niestety, przyszedł czas kiedy widzę, że już się na samym stanowisku nie rozwinę, dlatego też chciałbym podjąć się pracy na czymś nowym. Od siebie mogę zaoferować naprawdę szybkie przyswajanie wiedzy, umiejętność współpracy oraz chęć do nauki i odkrywania tajemnic tego systemu. :) Oczywiście są też takie podstawy jak angielski (B2+), czy prawo jazdy B. Inżynier z Logistyki, więc procesy produkcyjne, biznesowe znam bardzo dobrze.

Szukam czegoś, najlepiej zdalnego, choć jestem również otwarty na okolice Poznania, jak i sam Poznań.
ODPOWIEDZ